Манжета (сальник) гальмівного валу МТЗ
Каталоговий номер: 1.2-25*42
10 грн
На складі
Купити в 1 клік
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 10 мм |
| Основні | |
| Каталожний номер | 1.2-25*42 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ |
| Матеріал | Нітрил-бутадієновий каучук |
| Особливості | Без пильовика, реверсивне обертання |
