Манжета (сальник) переднього хвостовика МТЗ 38*58*10
Каталоговий номер:
35 грн
На складі
Купити в 1 клік
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Основні | |
| Каталожний номер | 38*58*10 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ |
| Матеріал | Маслобензостійка резина |
