Манжета (сальник) бортового редуктора МТЗ
Каталоговий номер: 2.2-100*125
30 грн
На складі
Купити в 1 клік
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Товщина | 2,2 мм |
| Основні | |
| Каталожний номер | 2.2-100*125 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ |
| Матеріал | Маслобензостійка гума |
