Манжета (сальник) колінвалу МТЗ Д-240, Д-245 передній 50*70*10 Rider
Передній сальник колінвала сільськогосподарської техніки МТЗ виконує герметизацію з'єднання між колінчастим валом та блоком циліндрів. Завдяки ущільнювальним властивостям манжети запобігається витік моторної оліиви та охолоджуючої рідини, що дозволяє підтримувати оптимальні умови змащення та охолодження внутрішніх компонентів мотора.
Манжета (сальник) колінвалу МТЗ передній на двигуни Д-240, Д-245 в Україні
Манжета знижує тертя між колінчастим валом, що обертається, і нерухомим блоком циліндрів, сприяючи підвищенню ресурсу роботи двигуна в цілому. Також сальники полегшують циркуляцію охолоджувальної рідини, сприяючи ефективному відведенню тепла.
Сальник колінвалу Д 240, 245 передній складається з двох співвісних кілець: внутрішнього та зовнішнього. У тілі манжети передбачені канали, якими в зазор між кільцями під тиском подається моторне мастило та антифриз. При цьому гідравлічний тиск забезпечує надійне ущільнення та мінімізує тертя між кільцями комплектуючої.
Купити сальник 50 70 10 в інтернет магазині Д-Деталь
Незважаючи на високу зносостійкість, у процесі експлуатації сальник передній МТЗ-80 з часом зношується внаслідок високих навантажень. Основними ознаками зношування манжети, що потребують її заміни, є наступні:
- течі оліиви та/або охолоджуючої рідини через місце з'єднання з колінвалом;
- підвищене нагрівання двигуна внаслідок недостатнього охолодження;
- сторонні шуми, вібрації під час роботи силової установки;
- візуально помітне зношування: розриви, тріщини та інші механічні пошкодження матеріалу.
При виявленні будь-якого з перерахованих пунктів необхідно виконати профілактичну заміну деталі, щоб уникнути дорогого ремонту двигуна трактора МТЗ.
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Характеристики запчастин двигунів | |
| Модель двигуна | Д-240, Д-245 |
| Основні | |
| Каталожний номер | 240-1002055 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ 80, 82 |
