Підшипник 206
Каталоговий номер: 6206
45 грн
На складі
Купити в 1 клік
Підшипник 206
Роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами без бортів на зовнішньому кільці.
Основні розміри d = 30мм. D = 62мм. B = 16мм. r = 1,5 мм.
Застосування:
- пусковий двигун, колінчастий вал, передня і задня опори МТЗ;
- пусковий двигун ЮМЗ.
Купити підшипник 206 можна відвідавши наш магазин особисто або оформивши замовлення на найближче до Вас відділення НП.
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Вага | 0,2 кг |
| Навантажувальні характеристики | |
| Статична вантажопідйомність | 11,2 (кН) Co |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Динамічна вантажопідйомність | 19,5 (кН) C |
| Різне | |
| Частота обертання (номінальна/максимальна) | З мастилом 10000 (об/хв) |
| Основні | |
| Каталожний номер | 6206 |
| Тип підшипника | Кульковий підшипник |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Виробник | ХАРП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ |
