Підшипник (62202 2RS) закритий
Каталоговий номер: 180502
50 грн
На складі
Купити в 1 клік
Підшипник 180502 (62202 2RS)
Закритий кульковий радіальний однорядний підшипник. Закритий (захисні шайби з двох сторін).
Основні розміри d=15мм. D=35мм. B=14мм.
Застосування:
- МТЗ - генератора.
- ЮМЗ - генератора;
Купити підшипник 180502 (62202 2RS), можна відвідавши наш магазин особисто або ж зробиви замовлення на найближче до Вас відділення НП.
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Вага | 54 г |
| Навантажувальні характеристики | |
| Статична вантажопідйомність | 3,75 кН |
| Динамічна вантажопідйомність | 7,8 кН |
| Основні | |
| Каталожний номер | 180502 |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний однорядний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Закритий з двох сторін ущільненнями типу 2RS (гумовими пильовиками) |
