Підшипник (6202)
Каталоговий номер:
28 грн
На складі
Купити в 1 клік
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 11мм |
| Вага | 0,5 кг |
| Основні | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ |
| Матеріал | Сталь |
