Радіатор водяний МТЗ на ЮМЗ (латуний)
13 500 грн
На складі
Купити в 1 клік
становлено зливний кран.
| Габаритні розмірі | |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 772 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Висота | 168 мм |
| Вага | 20 кг |
| Характеристики запчастин двигунів | |
| Модель двигуна | Д-240; Д-241Л; Д-241 |
| Електричні параметри | |
| Потужність | 39 кВт |
| Основні | |
| Каталожний номер | 8080-1301015БМ-01 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Виробник | ЮМЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | ЮМЗ, МТЗ |
| Матеріал | Латунь |
