Манжета (сальник) МТЗ 45*65*10
Каталоговий номер:
40 грн
На складі
Купити в 1 клік
| Габаритні розмірі | |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 0,29 кг |
| Основні | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосовність (марка, модель) | МТЗ |
| Матеріал | Гума |
