Розпилювач щілинний для обприскувача універсальний 110/03 синій
Щілинний розпилювач 110/03 - елементом системи внесення засобів захисту рослин та рідких добрив на польових обприскувачах. Деталь формує плоский факел розпилення з кутом 110°, забезпечуючи рівномірне покриття оброблюваної площі за оптимального тиску 1,5-3,5 бар. Універсальна конструкція відповідає стандарту ISO 10625 і сумісна з байонетними головками систем Arag, Biardzki, Agroplast, Lechler, що дозволяє використовувати її на обприскувачах різних виробників без додаткових адаптерів.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Каталожний номер | 110/03 |
| Кут розпилення | 110° |
| Посадковий діаметр | 14,6 мм. |
| Висота | 11,9 мм. |
| Товщина наконечника | 8 мм. |
| Матеріал | Поліацеталь (Delrin) |
| Робочий тиск | 1,5-3,5 бар |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Норми виливу | 20-1550 л/га |
Ознаки зносу щілинної розпилювальної насадки
Своєчасна заміна форсункового розпилювача запобігає перевитраті препаратів та зниженню якості обробки. прояви зносу включають:
- Нерівномірність факела розпилення з утворенням окремих струменів замість суцільної плоскої завіси.
- Збільшення розміру крапель понад норму, що призводить до стікання робочого розчину з листової поверхні.
- Зміна кута розпилення більше ніж на 5-7° від номінальних 110°, що створює незакриті зони між сусідніми факелами.
- Підвищення норми виливу на 10% і більше порівняно з паспортними даними при незмінному тиску.
- Механічні пошкодження щілинного отвору або тріщини на корпусі.
Як підібрати розпилювач 110/03 під конкретні умови
Вибір розпилювача залежить від культури, препарату та швидкості руху агрегату.
- Для контактних гербіцидів та інсектицидів оптимальна норма виливу становить 150-250 л/га, що досягається при 2-2,5 бар та швидкості 8-10 км/год. Системні препарати вимагають дрібнішого краплеутворення, тому тиск підвищують до 3-3,5 бар при нормі 100-150 л/га.
- Для внесення рідких добрив допустимі вищі норми 250-400 л/га при 2,5-3 бар. Висоту штанги встановлюють 40-60 см над рослинами, щоб забезпечити перекриття факелів на 30-50% без подвійного внесення.
- При роботі на швидкостях понад 12 км/год рекомендується збільшити тиск на 0,5 бар для компенсації зносу краплі повітряним потоком.
Важливі нюанси при встановленні універсального розпилювача на оприскувач
Перед монтажем перевірте чистоту посадкового місця байонетної головки та відсутність залишків старого ущільнення. Деталь встановлюється поворотом на чверть обороту до фіксації в пазах, при цьому щілинний отвір має бути орієнтований перпендикулярно напрямку руху обприскувача. Після встановлення всіх розпилювачів на штанзі запустіть систему під робочим тиском та оглядайте кожен факел на предмет симетричності та відсутності підтікань. Найпоширенішою помилкою є неповний поворот розпилювача в байонеті, що призводить до його випадання під час роботи або підсмоктування повітря з утворенням пульсуючого факела. Також уникайте затягування з надмірним зусиллям, оскільки це деформує полімерний корпус та порушує геометрію щілини.
Купити розпилювач щілинний 110/03 в інтернет-магазині "Д-Деталь" можна з підбором під Вашу модель обприскувача та консультацією щодо оптимальних режимів роботи. Ми допоможемо розрахувати необхідну кількість насадок для комплектації штанги та швидко відправимо замовлення.
Відповіді на часті запитання про запчастину
Чи можна використовувати цю насадку для внесення гербіцидів суцільної дії?
Так, розпилювач підходить для контактних та системних гербіцидів за умови дотримання рекомендованої норми виливу 150-300 л/га та 2-3 бар для забезпечення якісного покриття.
Як часто потрібно міняти щілинні розпилювачі?
Рекомендується заміна після обробки 800-1200 га або щосезону при інтенсивному використанні, оскільки абразивні частинки в робочому розчині поступово розширюють щілину та змінюють параметри розпилення.
Чи сумісний розпилювач 110/03 з обприскувачами ОП-2000 та ОПШ-15?
Деталь універсальна та встановлюється на будь-які обприскувачі з байонетними головками стандартного діаметра 14,6 мм., включаючи вітчизняні моделі ОП-2000, ОПШ-15 та імпортні аналоги.
